Lietuvos džiazo federacija siekia kuo plačiau pristatyti šalies džiazo kultūrą. Pagrindinis organizacijos pajamų šaltinis – nario mokestis, tačiau prisidėti prie šios muzikos ir mūsų atlikėjų pasiekimų sklaidos galite ir Jūs.

 

Tad kviečiame visus, neabejingus šiai Lietuvos kultūros sričiai, garsinančiai mūsų šalį visame pasaulyje, skirti 5 minutes savo laiko ir 2 proc. savo pajamų mokesčio. Tai galite padaryti iki šių metų gegužės 4 dienos, tereikia užpildyti specialiai tam skirtą formą FR0512.

 

Užpildyti paraišką galite tiek internetu, tiek atsispausdinę paraiškos formą ir ją užpildę nunešti į vietps Valstybinės mokesčių inspekcijos skyrių.

 

Jei pildote paraišką internetu, prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) adresuhttp://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkite galimybę skirti paramą ir užpildykite FR0512 v.2 formą EDS portale. Asmeninius duomenis bei šiuos laukelius reiktų pildyti didžiosiomis raidėmis:

 

–         Langelis 5: nurodyti laikotarpį, kurį skirsite savo sumokėtus mokesčius Lietuvos džiazo federacijai. Maksimalus laikas – penkeri metai – tuomet reiktų įrašyti „2018“. Jei nenurodėte nieko, parama bus skiriama už vienerius metus.

–         6S langelis: varnelė

–         Langelis E1: 2

–         Langelis E2: 301110680

–         Langelis E3: Lietuvos džiazo federacija

–         Langelis E4: įrašyti norimus skirti procentus – iki 2 proc.

 

Jei deklaraciją nešite ar siųsite į VMI paštu, atsispausdinkite ir didžiosiomis raidėmis užpildykite prašymo formą „FR0512 v.2“ su Lietuvos džiazo federacijos rekvizitais ir pateikite savo apskrities VMI.

 

Dėkojame iš anksto!

 

Garsinkime Lietuvos džiazą kartu!