Lietuvos džiazo federacija siekia kuo plačiau pristatyti šalies džiazo kultūrą. Pagrindinis organizacijos pajamų šaltinis – nario mokestis, tačiau prisidėti prie šios muzikos ir mūsų atlikėjų pasiekimų sklaidos galite ir Jūs.

 

Tad kviečiame visus, neabejingus šiai Lietuvos kultūros sričiai, garsinančiai mūsų šalį visame pasaulyje, skirti 5 minutes savo laiko ir 2 proc. savo pajamų mokesčio. Tai galite padaryti iki šių metų gegužės 4 dienos, tereikia užpildyti specialiai tam skirtą formą FR0512.

 

Užpildyti paraišką galite tiek internetu, tiek atsispausdinę paraiškos formą ir ją užpildę nunešti į vietps Valstybinės mokesčių inspekcijos skyrių.

 

Jei pildote paraišką internetu, prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) adresu deklaravimas.vmi.lt, pasirinkite galimybę skirti paramą ir užpildykite FR0512 v.2 formą EDS portale. Asmeninius duomenis bei šiuos laukelius reiktų pildyti didžiosiomis raidėmis:

 

–         Langelis 5: nurodyti laikotarpį, kurį skirsite savo sumokėtus mokesčius Lietuvos džiazo federacijai. Maksimalus laikas – penkeri metai – tuomet reiktų įrašyti „2018“. Jei nenurodėte nieko, parama bus skiriama už vienerius metus.

–         6S langelis: varnelė

–         Langelis E1: 2

–         Langelis E2: 301110680

–         Langelis E3: Lietuvos džiazo federacija

–         Langelis E4: įrašyti norimus skirti procentus – iki 2 proc.

 

Jei deklaraciją nešite ar siųsite į VMI paštu, atsispausdinkite ir didžiosiomis raidėmis užpildykite prašymo formą „FR0512 v.2“ su Lietuvos džiazo federacijos rekvizitais ir pateikite savo apskrities VMI.

 

Dėkojame iš anksto!

 

Garsinkime Lietuvos džiazą kartu!